تارنمای رسمی عبدالحمید خدایاری

به تارنمای رسمی عبدالحمید خدایاری شاعر، نویسنده و پژوهشگر بلوچ خوش آمدید .برای استفاده مطلوب در تارنما عضو شوید واز مطالب ناب و منحصر بفرد آن استفاده کنید.

آخرین ارسالی های انجمن

معنی درس هفتم ادبیات فارسی سوم انسانی بردار کردن حسنک وزیر

معنی درس هفتم ادبیات فارسی سوم انسانی بردار کردن حسنک وزیر

بخش اول : روایت داستان به نثر ساده امروزی
1 - (ص 39 ) در آغاز این کتاب فصلی در مورد چگونگی بر دار کردن حسنک خواهم نوشت و بعد قصه را آغاز خواهم کرد. امروز که این داستان را شروع می کنم از این گروهی که درباره آنها سخن می گویم یکی دو نفر زنده اند و در گوشه ای به سر می برند و خواجه بوسهل زوزنی چند سالی است که مرده و گرفتار پاسخگویی به اعمالش است و ما به هیچ وجه با او کاری نداریم- هر چند که نسبت به من بدی کرد.- زیرا عمر من به 65 رسیده و به دنبال او باید بروم. در تاریخی که می نویسم، سخنی نمی گویم که به حمایت و دروغ گویی منجر شود و خوانندگان این کتاب بگویند که: « این پیر باید خجالت بکشد.» بلکه چیزی می گویم که خواننده ها با من همراهی کنند و مرا سرزنش نکنند.

دنباله در ادامه مطلب

سلام کاربر گرامی . برای استفاده از تمام مطالب در تارنما عضو شوید .در صورت ثبت نام با نام نامأنوس و مستهجن و ایمیل کذایی اکانت شما مسدود از فهرست اعضا حذف خواهید شد.با عضویت رایگان در این تارنما می توانید از تمامی خدمات فعلا به رایگان استفاده نمایید.
براي نمايش ادامه اين مطلب بايد عضو شويد !
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد

اگر قبلا ثبت نام کرديد ميتوانيد از فرم زير وارد شويد و مطلب رو مشاهده نماييد !

معنی درس هفتم ادبیات فارسی سوم انسانی بردار کردن حسنک وزیر ، معنی درس بردار کردن حسنک وزیر ، معنی درس هفتم ادبیات فارسی سوم انسانی ، علی رایض ، عفو هنگام قدرت ، عبدوس ، مشاور امیر مسعود ، بوسهل ، ماجرای حسنک وزیر ، زمان هارون الرشید ، بونصر مشکان ، سلطان مسعود ، اسماعیلی مذهب ، عمید عبدالرزاق ، ابوالحسن ، خواجه احمد حسن میمندی ، قرمطی ، مرگ حسنک ، تخت وزارت ،

ارسال نظر

موذن می گوید : 1393/09/01 - 8:26

سلام برادر
اصلاح شد پوزش منو بپذيريد قصدي در آن نبود فقط اختصار نويسي بود
شادوتندرست باشيد

پاسخ : علیکم السلام مؤذن عزیز.ممنون و سپاسگزارم .پاینده باشید.

کد امنیتی رفرش
عضویت در خبرنامه سایت