تارنمای رسمی عبدالحمید خدایاری

به تارنمای رسمی عبدالحمید خدایاری شاعر، نویسنده و پژوهشگر بلوچ خوش آمدید .برای استفاده مطلوب در تارنما عضو شوید واز مطالب ناب و منحصر بفرد آن استفاده کنید.

آخرین ارسالی های انجمن

عبور مرز بازدید در تارنمای رسمی عبدالحمید خدایاری از دومیلیون بازدید

سلام بر همه ی شما خوبان فرهیخته و همراهان همیشگی تارنمای رسمی عبدالحمید خدایاری

از اینکه با حمایت همیشگی خود مرز بازدید را از مرز دو میلیون بازدید گذراندید بی نهایت خوشحال و خرسندم و به سبب داشتن کاربران دوست و همیشه همراه که سرمایه های تارنما هستند ، بر خویش می بالم و مایه فخر و مباهات من است که توانسته ام نظر مساعدتان را جلب کنم که این مهم با تعداد بازدیدهایتان بر همگان واضح و مبرهن است . عبور تعداد بازدیدها از یک طرف و رسیدن تعداد کاربران عضو تارنما به حدود چهارهزار نفراز طرف دیگر مسئولیتم را دوچندان کرده است ، از این پس همانند گذشته و با تلاشی مضاعف سعی در بهبود کیفیت ، کمیت و تنوع خدمات ارائه شده در تارنما هستم که رسیدن به این هدف متعالی همکاری وهمیاری شما دوستان عضو را می طلبد . امیدوارم با ارسال مطالب مفید که پس از بازبینی به اسم خودتان در تارنما درج خواهد شد یاریگرم باشید . نظرات سازنده شما دوستان همواره در پیشبرد اهداف علمی و آموزشی تارنما راهگشا بوده ، امیدوارم همانند گذشته با نظرات و ایده های نابتان بنده را در نحوه ی ارائه خدمات مساعدت نمایید. لازم به ذکر است خدمات تارنما کمافی السابق رایگان بوده و هیچ گونه بار مالی برای اعضای آن نخواهد داشت . از خداوند سبحان بابت این توفیقات سپاسگزارم و برای شما عزیزان نیز از حی سبحان توفیق روزافزون مسئلت دارم .

با تشکر

عبدالحمید خدایاری

مدیر تارنمای رسمی عبدالحمید خدایاری شاعر فرهنگی


عبدالحمید خدایاری ، مدیر تارنمای رسمی عبدالحمید خدایاری ، تارنمای رسمی عبدالحمید خدایاری شاعر فرهنگی ، گذشتن تعداد بازدید از مرز دو میلیون بازدید در تارنمای خدایاری ، تنوع خدمات در تارنمای عبدالحمید خدایاری ، اهداف علمی و آموزشی تارنمای عبدالحمید خدایاری ، خدمات تارنمای خدایاری ، مایه فخر و مباهات ، حمایت همیشگی کاربران از تارنمای خدایاری ، تلاش مضاعف برای بهبود کیفیت ، کمیت مطالب تارنمای خدایاری ، عبور مرز بازدید در تارنمای رسمی عبدالحمید خدایاری از دومیلیون بازدید ،

ارسال نظر

گمنام می گوید : 1394/03/30 - 12:37

بهتون تبریک میگم جناب آقای خدایاری،ان شاءالله که بازدیدروزانه تون روزانه یک میلیون باشه......
مدیرسایت طایفه هوت رخشانی شهرستان دلگان

پاسخ : سلام و سپاس هوت رخشانی عزیز. ان شاءالله . برای شما هم همین آرزو را دارم.پاینده باشی

کد امنیتی رفرش

مطالب مرتبط

عضویت در خبرنامه سایت