تارنمای رسمی عبدالحمید خدایاری

به تارنمای رسمی عبدالحمید خدایاری شاعر، نویسنده و پژوهشگر بلوچ خوش آمدید .برای استفاده مطلوب در تارنما عضو شوید واز مطالب ناب و منحصر بفرد آن استفاده کنید.

آخرین ارسالی های انجمن

سیری در تغییرات کتاب فارسی هشتم

سیری در تغییرات فارسی هشتم

   به دنبال تغییرات فارسی هفتم در سال گذشته امسال فارسی هشتم نیز در تعداد و محتوای دروس ، دانش های ادبی و زبانی و تمرین ها تغییراتی داشت . به سبب کتاب جدید التألیف نگارش ، دوره های کوتاه مدتی را برگزار کردند که عمدتاً در مورد چگونگی تدریس کتاب نگارش بود و زمان اندکی را به بررسی تغییرات فارسی هشتم اختصاص دادند ؛ بنابراین بدون این که همین تغییرات اِعمال شده به طور دقیق بررسی و نقد بشود دوره به اتمام رسید .

    در دوره ای که بنده در آن شرکت داشتم سؤالات و ابهامات متعدد همکاران را مشاهده کردم و بر اساس تقاضای عده ای از آنان و درخواست عده ای دیگر از طریق وبلاگ ، بنده بر خود فرض دیدم بخشی از این تغییرات را شرح دهم که انشاءالله مورد توجه و استفاده همکاران قرار خواهد گرفت . بدیهی است که اطلاعات همکاران محترم در یک سطح نیست ؛ بنابراین سعی شده توضیحات با توجه به سطوح مختلف گفته شود و برای ورزش فکری و تنوع گاهی سؤالی طرح شود .

دنباله در ادامه مطلب

سلام کاربر گرامی . برای استفاده از تمام مطالب در تارنما عضو شوید .در صورت ثبت نام با نام نامأنوس و مستهجن و ایمیل کذایی اکانت شما مسدود از فهرست اعضا حذف خواهید شد.با عضویت رایگان در این تارنما می توانید از تمامی خدمات فعلا به رایگان استفاده نمایید.
براي نمايش ادامه اين مطلب بايد عضو شويد !
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد

اگر قبلا ثبت نام کرديد ميتوانيد از فرم زير وارد شويد و مطلب رو مشاهده نماييد !

سیری در تغییرات کتاب فارسی هشتم ، تغییرات کتاب فارسی هشتم ، تغییرات فارسی هشتم ، ص47 ؛ جُنَید ، ص53 ؛ تمرین دو ، ص54 ؛ جولاهه julahe –jowlahe بافنده ، ص58 ؛ کادر پایین صفحه ، ص71 ؛ چالدِران ، ص75 ؛ تمرین دو ، ص 81 ؛ تمرین دو ، ص82 ؛ ای ایستاده در چمنِ آفتابی معلوم ، ص86 ؛ خود ارزیابی دو ، ص88 ، نکته ی املایی پایین صفحه ، ص93 ؛ بحث کنایه ، ص 94 ؛ فعالیت های نوشتاری ، ص 117 ؛ تمرین دو ، ص10 ؛ بیت یک ، ص 16 ، قشیریه ، ص22 ؛ گفت و گو ، تمرین دو ،

ارسال نظر

کد امنیتی رفرش

مطالب مرتبط

عضویت در خبرنامه سایت